Novice

Darilni boni Dobimo se v mestu

Vabljeni k nakupu darilnih bonov Dobimo se v mestu. Boni v vrednosti 10 EUR, se lahko unovčijo pri več kot 40 ponudnikih v mestu. Uporabniki, ki se bodo odločili za nakup bona, bodo ob nakupu prejeli še poseben letak s seznamom vseh ponudnikov. Vsa mesta, kjer bodo lahko potrošniki unovčili bone, bodo oznamčena z nalepko Dobimo se v mestu.

Bone lahko kupite v Turistično informacijskem centru Celje, Glavni trg 17.

Več: Tadeja Falnoga, Referentka za Mestni marketing, 03 42 87 933, tadeja.falnoga@celje.si  

Seznam trgovin kjer lahko unovčite bone:

več
mmpf 2013
mmpf 2013
Mladinski pevski zbor OŠ Nazarje, Slovenija-Slovenia
Mladinski pevski zbor OŠ Nazarje, Slovenija-Slovenia
Otroški zbor Gloria Zhytomyr, Ukrajina-Ukraine
Otroški zbor Gloria Zhytomyr, Ukrajina-Ukraine
Chór miasta Białegostoku, Poljska-Poland
Chór miasta Białegostoku, Poljska-Poland
Koncertni deški zbor Moškega zborovskega kolidža Sverdlovsky, Ekaterinburg, Rusija-Russia
Koncertni deški zbor Moškega zborovskega kolidža Sverdlovsky, Ekaterinburg, Rusija-Russia
Luscinia Opava, Češka-Czech Republik
Luscinia Opava, Češka-Czech Republik
Mešani mladinski pevski zbor I. gimnazije v Celju, Slovenija-Slovenia
Mešani mladinski pevski zbor I. gimnazije v Celju, Slovenija-Slovenia
Mešani mladinski pevski zbor Šolskega centra Celje, Slovenija-Slovenia
Mešani mladinski pevski zbor Šolskega centra Celje, Slovenija-Slovenia
Mladinski mešani zbor sv. Stanislava Ljubljana, Slovenija-Slovenia
Mladinski mešani zbor sv. Stanislava Ljubljana, Slovenija-Slovenia
Dekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center Celje, Slovenija-Slovenia
Dekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center Celje, Slovenija-Slovenia
Dekliški zbor Aurora Srednje vzgojiteljske šole in gimnazije Ljubljana, Slovenija-Slovenia
Dekliški zbor Aurora Srednje vzgojiteljske šole in gimnazije Ljubljana, Slovenija-Slovenia
Detska kitka Plovdiv, Bolgarija-Bulgaria
Detska kitka Plovdiv, Bolgarija-Bulgaria
Koncertni zbor Cantilena, Ekaterinburg, Rusija-Russia
Koncertni zbor Cantilena, Ekaterinburg, Rusija-Russia
Rigas 6. vidusskolas meiteņu koris Riga, Latvija-Latvia
Rigas 6. vidusskolas meiteņu koris Riga, Latvija-Latvia
Tömörkény István Gimnázium Leánykara Szeged, Madžarska-Hungary
Tömörkény István Gimnázium Leánykara Szeged, Madžarska-Hungary
Anne-Marie Cabut
Anne-Marie Cabut
Tomaž Faganel
Tomaž Faganel
Helena Fojkar Zupančič
Helena Fojkar Zupančič
Zsuzsánna Mindszenty
Zsuzsánna Mindszenty
Gudrun Schröfel
Gudrun Schröfel

 

Spored / Program:

Celjski dom Celje – Središče mesta

 

Sobota, 6. april 2013 / Saturday, 6 April 2013   

10.00 – Trg celjskih knezov

V PRIČAKOVANJU FESTIVALA / IN EXPECTATION OF THE FESTIVAL
Celjski pihalni orkester / Celje Brass Band

Dirigentka / Conductor:Nataša Aškerc

 

Torek, 9. april 2013 / Tuesday, 9 April 2013   

19.30 - Celjski dom - Velika dvorana

OTVORITVENI KONCERT / OPENING CONCERT
Simfonični orkester, mešani zbor in pevski solisti Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani / The Academy of Music Ljubljana Symphony Orchestra, Mixed Choir and Vocal Soloists

Dirigent / Conductor:Marko Letonja
Zborovodja / Choirmaster: Sebastjan Vrhovnik
Solisti / Soloists:
Maja Majcen, sopran / soprano
Eva Černe, sopran / soprano
Nina Dominko, sopran / soprano
Nuška Drašček Rojko, mezzosopran / mezzo-soprano
Klemen Torkar, tenor
Domen Križaj, bariton / baritone
Darko Vidic, bariton  / baritone

Spored / Program:

Benjamin Britten (1913–1976):
Štirje interludiji o morju iz operePeter Grimes, op. 33a
”Embroidery in Childhood”, arija Elen iz tretjega dejanja
opere Peter Grimes
“Give Him This Orchid”, arija Lucretije iz drugega dejanja iz opere
The Rape of Lucretia

Richard Wagner (1813–1883):
Preludij  k tretjemu dejanju opere Lohengrin
“O, du mein holder Abendstern”, arija Wolframa iz tretjega dejanja opere Tannhäuser
Uvertura k operi Rienzi

Giuseppe Verdi (1813–1901):
Uvertura k operi Traviata
“Si ridesta in ciel l'aurora”, zbor iz prvega dejanja
opere Traviata
“È strano! È strano!”, arija Violette iz prvega dejanja
opere Traviata
“Vedi! Le fosche notturne spoglie”, zbor iz drugega dejanja
opere Trubadur
“Pst, pst, Nannetta. Vien qua”, duet Nannette in Fentona
iz prvega dejanja opere Falstaff
“Son io mio Carlo…, io morrò, ma lieto in core”,
recitativ in arija Rodriga iz tretjega dejanja opere Don Carlos
Uvertura k operi Moč usode
“Va' pensiero”, zbor sužnjev iz tretjega dejanja opere Nabucco                     

 

Sreda, 10. april 2013 / Wednesday, 10 April 2013   

16.30 - Celjski dom - Velika dvorana

"Pésemca"
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov za občine Celje, Dobrna, Štore in Vojnik / Production of children's and youth choirs from Celje, Dobrna, Štore and Vojnik

Mlajši pevski zbor OŠ Glazija, Celje
Zborovodkinja / Choirmaster: Ksenja Aškerc
Starejši pevski zbor OŠ Glazija, Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Ksenja Aškerc
Otroški pevski zbor OŠ Lava, Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Sanja Golob                 
Otroški pevski zbor I. OŠ Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Vlasta Ratej
Otroški pevski zbor Frana Kranjca, Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Milena Urlep Rogl
Otroški pevski zbor III. OŠ Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Marina Hrovat               
Otroški pevski zbor OŠ Dobrna

Zborovodkinja / Choirmaster: Milena Urlep Rogl
Mladinski pevski zbor I. OŠ Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Vlasta Ratej
Mladinski pevski zbor OŠ Ljubečna

Zborovodkinja / Choirmaster: Bernarda Preložnik Kink
Mladinski pevski zbor OŠ Frana Roša, Celje

Zborovodja / Choirmaster: Matevž Goršič
Mladinski pevski zbor OŠ Hudinja

Zborovodkinja / Choirmaster: Klara Raznožnik
Mladinski pevski zbor OŠ Štore

Zborovodkinja / Choirmaster: Špela Florjanič

18.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg:Mladinski pevski zbor IV. osnovne šole Celje – Zborovodkinja / Choirmaster: Jolanda Ipšek Ulrych
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol):Ženski pevski zbor Kulturno umetniškega društva Ljubečna – Zborovodkinja / Choirmaster: Vida Bukovac

19.00 - Celjski dom - Velika dvorana

"Pésemca"
Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov za občine Celje, Dobrna, Štore in Vojnik / Production of children's and youth choirs from Celje, Dobrna, Štore and Vojnik

Mladinski pevski zbor OŠ Lava, Celje
Zborovodkinja / Choirmaster: Sanja Golob     
Otroški pevski zbor lV. OŠ Celje
Zborovodkinja / Choirmaster: Jolanda Ipšek - Ulrych
Mladinski pevski zbor OŠ Vojnik

Zborovodkinja / Choirmaster: Emilija Kladnik Sorčan
Mladinski pevski zbor III. OŠ Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Marina Hrovat   
Mladinski pevski zbor lV. OŠ Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Jolanda Ipšek - Ulrych
Zbor Antona Schwaba, Hiša kulture Celje

Zborovodkinja / Choirmaster: Alenka Goršič Ernst                 
Dekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center

Zborovodja / Choirmaster:David Preložnik
Mešani mladinski pevski zbor Šolskega centra Celje
Zborovodkinja / Choirmaster:Andreja Ocvirk
FaVoZa - fantovska vokalna zasedba Gimnazije Celje – Center
Zborovodja / Choirmaster: Gregor Deleja
Mešani mladinski pevski zbor I. gimnazije v Celju

Zborovodja / Choirmaster:Tomaž Marčič

Izvedba srečanja: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Celje
Zanjo: Tomaž Črnej, vodja OI Celje
Strokovno spremljanje: Majda Hauptman

Execution of the event: Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Celje
(Public Fund for Cultural Activities, Regional Office Celje)
Person in charge:Tomaž Črnej, Head
Consultant: Majda Hauptman

 

Četrtek, 11. april 2013 / Thursday, 11 April 2013

19.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg: Vokalna skupina Cvet – Zborovodkinja / Choirmaster: Špela Kasesnik
Trg celjskih knezov:Mešani pevski zbor Celeia Celje – Zborovodkinja / Choirmaster: Anica Gaber
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol): Moški pevski zbor Kulturno umetniškega društva Ljubečna –Zborovodja / Choirmaster: Gorazd Železnik

20.00 - Celjski dom - Velika dvorana

NASTOPI ZBOROV / CHOIR PERFORMANCES

Otroški zbor Gloria Zhytomyr, Ukrajina / Ukraine
Zborovodkinja / Choirmaster:Nataliia Klymenko
Chór miasta Białegostoku, Poljska / Poland

Zborovodkinja / Choirmaster:Anna Stankiewicz
Mešani mladinski pevski zbor I. gimnazije v Celju, Slovenija / Slovenia

Zborovodja / Choirmaster:Tomaž Marčič
Koncertni deški zbor Moškega zborovskega kolidža Sverdlovsky, Ekaterinburg, Rusija / Russia

Zborovodja / Choirmaster:Sergey Pimenov
Luscinia Opava, Češka / Czech Republik

Zborovodja / Choirmaster:Jiři Slovík

 

Petek, 12. april 2013 / Friday, 12 April 2013  

10.15 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg:Cici pevski zbor osnovne šole Frana Kranjca Celje – Zborovodkinja / Choirmaster: Mateja Lajh
Trg celjskih knezov:Otroci vrtca Danijelov levček – Mentorici / Mentors: Karmen Golčer, Ana Oset
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol): Glasbena skupina Srednje šole za gostinstvo in turizem Celje– Mentorica / Mentor: Ingrid Slapnik

10.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg: Koncertni zbor Cantilena, Ekaterinburg, Rusija / Russia –Zborovodkinja / Choirmaster:Larisa Shlapak
Trg celjskih knezov:Glasbena skupina Srednje šole za gostinstvo in turizem Celje – Mentorica / Mentor: Ingrid Slapnik
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol):Kvartet kART, Ula Jaklič, Nejc Romih, Jasmina Brčina in ARTmob Ekonomske šole Celje – Mentorice / Mentors: Helena Muha, Vesna Gubenšek Bezgovšek, Simona Mirnik

11.00 - Celjski dom – Velika dvorana

TEKMOVANJE MLADINSKIH IN OTROŠKIH ZBOROV / COMPETITION OF YOUTH AND CHILDREN’S CHOIRS

Mešani mladinski pevski zbor Šolskega centra Celje, Slovenija / Slovenia
Zborovodkinja / Choirmaster:Andreja Ocvirk
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Heroes pugnate viri
Edward Elgar (1857-1934): As Torrents in Summer
Damijan Močnik (1967): Gazela 5 (2000)
Hilarij Lavrenčič (1962): Petelinček je zapieu

Chór miasta Białegostoku, Poljska / Poland
Zborovodkinja / Choirmaster:Anna Stankiewicz
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Heroes pugnate viri
Johannes Brahms (1833-1897): Waldesnacht, op.62
Bohdan Riemer (1937): Cztery dyny
Eric Whitacre (1970): Lux aurumque (2000)

Mladinski mešani zbor sv. Stanislava Ljubljana, Slovenija / Slovenia
Zborovodja / Choirmaster:Damijan Močnik
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Heroes pugnate viri
Josef Gabriel Rheinberger (1839-1901): Abendlied, op.69, št.3
Jaakko Mäntyjärvi (1963): Double, Double Toil and Trouble
Ambrož Čopi (1973): Dajte novici na kolač (2012)

Koncertni deški zbor Moškega zborovskega kolidža Sverdlovsky, Ekaterinburg, Rusija / Russia
Zborovodja / Choirmaster:Sergey Pimenov
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Heroes pugnate viri
Peter Iljič Čajkovski (1840-1893): Legenda
Oscar Escalada (1945): Tangueando (1990)
Aleksander Aljabjev (1787-1851): Solovey

Mešani mladinski pevski zbor I. gimnazije v Celju, Slovenija / Slovenia
Zborovodja / Choirmaster:Tomaž Marčič
Damijan Močnik (1967): Koroška ljubezen (2008)
Josef Gabriel Rheinberger (1839-1901): Nachtgesang
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Heroes pugnate viri
Alberto Grau (1937): Kasar mie la gaji (1990)

Luscinia Opava, Češka / Czech Republik
Zborovodja / Choirmaster:Jiři Slovík
Edvard Grieg (1843-1907): Ave, maris stella
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Heroes pugnate viri
Romuald Twardowski (1930): Alleluia (1990)
Hirini Melbourne (1949-2003): Ngā Iwi e

Mladinski pevski zbor OŠ Nazarje, Slovenija / Slovenia
Zborovodkinja / Choirmaster:Katja Gruber
Klavir / Piano:Anton Acman
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Ego autem semper sperabo
John Leavitt (1956): Festival Sanctus
André Caplet (1878-1925): O salutaris
Katja Gruber (1966): Le čakej, čakej sonce (2012)

Otroški zbor Gloria Zhytomyr, Ukrajina / Ukraine
Zborovodkinja / Choirmaster:Nataliia Klymenko
Klavir / Piano:Oleksandr Klymenko
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Ego autem semper sperabo
Peter Iljič Čajkovski (1840-1893): Legenda
Volodymyr Zubytsky (1953): Spivanočki (1991)
Hank Beebe (1926): Hats 

15.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg: Chór miasta Białegostoku, Poljska / Poland - Zborovodkinja / Choirmaster:Anna Stankiewicz
Trg celjskih knezov:Koncertni deški zbor Moškega zborovskega kolidža Sverdlovsky, Ekaterinburg, Rusija / Russia - Zborovodja / Choirmaster:Sergey Pimenov
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol):Otroški zbor Gloria Zhytomyr, Ukrajina / Ukraine
Zborovodkinja / Choirmaster:Nataliia Klymenko

16.00 - Celjski dom - Velika dvorana

NASTOP ZBORA IN GLASBENA DELAVNICA - SKUPNO PETJE / CHOIR PERFORMANCE AND MUSIC WORKSHOP - OPEN SINGING

Mladinski mešani zbor sv. Stanislava Ljubljana, Slovenija / Slovenia
Zborovodja / Choirmaster:Damijan Močnik

19.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Trg celjskih knezov: Kulturno društvo Celjski pihalni orkester – Dirigentka / Conductor: Nataša Aškerc
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol): Luscinia Opava, Češka / Czech Republik
Zborovodja / Choirmaster:Jiři Slovík

 

20.00 - Celjski dom - Velika dvorana

NASTOPI ZBOROV / CHOIR PERFORMANCES

Detska kitka Plovdiv, Bolgarija / Bulgaria
Zborovodkinja / Choirmaster:Yana Delidareva

Dekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center Celje, Slovenija / Slovenia
Zborovodja / Choirmaster:David Preložnik

Tömörkény István Gimnázium Leánykara Szeged, Madžarska / Hungary
Zborovodkinja / Choirmaster:Gabriella Dohány

Rigas 6. vidusskolas meiteņu koris Riga, Latvija / Latvia
Zborovodkinja / Choirmaster:Inta Godina

Koncertni zbor Cantilena, Ekaterinburg, Rusija / Russia
Zborovodkinja / Choirmaster:Larisa Shlapak

 

Sobota, 13. april 2013 / Saturday, 13 April 2013  

9.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg:Društvo Mešani pevski zbor gostincev Celje– Zborovodkinja / Choirmaster: Marta Vehovar
Trg celjskih knezov:Moški pevski zbor Karla Viranta Braslovče – Zborovodkinja / Choirmaster: Anja Jezernik
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol):Kulturno društvo Mešani komorni pevski zbor Celje – Zborovodkinja / Choirmaster: Monika Lojen

10.00 - Celjski dom - Velika dvorana

TEKMOVANJE DEKLIŠKIH ZBOROV / COMPETITION OF GIRLS’ CHOIRS

Detska kitka Plovdiv, Bolgarija / Bulgaria
Zborovodkinja / Choirmaster:Yana Delidareva
Klavir / Piano:Nadezhda Petrova
Felix Mendelssohn Bartholdy (1809-1847): Veni Domine, op.39, št.1
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Pueri concinite
Sandra Milliken (1961): Missa piccola (2005)
Ivan Spassov (1934-1996): Rado, bela Rado

Dekliški pevski zbor Gimnazije Celje - Center Celje, Slovenija / Slovenia
Zborovodja / Choirmaster:David Preložnik
Orlando Dipiazza (1929): Capriccio (2004)
Robert Schumann (1810-1856): Soldatenbraut, op.69, št.4
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Pueri concinite
Ambrož Čopi (1973): Adam in Eva (2008)

Tömörkény István Gimnázium Leánykara Szeged, Madžarska / Hungary
Zborovodkinja / Choirmaster:Gabriella Dohány
Klavir / Piano:Alíz Lajosné Somogyvári
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Pueri concinite
Giuseppe Verdi (1813-1901): Laudi alla Vergine Maria
Miklós Kocsár (1933): Téli alkony (1993)
Claude Debussy (1862-1918): Noël des enfants qui n'ont plus de maisons

Dekliški zbor Aurora Srednje vzgojiteljske šole in gimnazije Ljubljana, Slovenija / Slovenia
Zborovodkinja / Choirmaster:Janja Dragan Gombač
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Pueri concinite
Francis Poulenc (1899-1963): La petite fille sage, Le hérisson
Lojze Lebič (1934): Urok
Ambrož Čopi (1973): …šće utyćäcë so snüwalë (2002)

Rigas 6. vidusskolas meiteņu koris Riga, Latvija / Latvia
Zborovodkinja / Choirmaster:Inta Godina
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Pueri concinite
Imants Kārlis Ramiņš (1943): Aunu, aunu balti kājas
Johannes Brahms (1833-1897): Adoramus te, op.37
Ēriks Ešenvalds (1977): O salutaris Hostia (2009)

Koncertni zbor Cantilena, Ekaterinburg, Rusija / Russia
Zborovodkinja / Choirmaster:Larisa Shlapak
Klavir / Piano:Danila Kirillov
Jacobus Handl – Gallus (1550–1591): Pueri concinite
Viktor Kalinnikov (1870-1927): Zhavoronok
Javier Busto (1949): Salve Regina (1995)
Sergey Banevich (1941): "Toska po Rodine" iz zborovskega koncerta "Blagoslovi zverei i detei"

14.45 - MINUTKA ZA PESEM / A MINUTE FOR A SONG
Krekov trg: Detska kitka Plovdiv, Bolgarija / Bulgaria - Zborovodkinja / Choirmaster:Yana Delidareva
Trg celjskih knezov:Rigas 6. vidusskolas meiteņu koris Riga, Latvija / Latvia - Zborovodkinja / Choirmaster:Inta Godina
Stanetova ulica (pred Mestnim kinom Metropol):Tömörkény István Gimnázium Leánykara Szeged, Madžarska / Hungary - Zborovodkinja / Choirmaster:Gabriella Dohány

15.00 - Celjski dom - Velika dvorana

NASTOPI ZBOROV IN GLASBENA DELAVNICA - SKUPNO PETJE / CHOIR PERFORMANCES AND MUSIC WORKSHOP - OPEN SINGING

Mladinski pevski zbor OŠ Nazarje, Slovenija / Slovenia
Zborovodkinja / Choirmaster:Katja Gruber

Dekliški zbor Aurora Srednje vzgojiteljske šole in gimnazije Ljubljana, Slovenija / Slovenia
Zborovodkinja / Choirmaster:Janja Dragan Gombač

20.00 - Celjski dom - Velika dvorana

KONCERT PRVOUVRŠČENIH ZBOROV S PODELITVIJO NAGRAD IN PRIZNANJ /CONCERT OF WINNING CHOIRS AND PRESENTATION OF AWARDS

 

Nedelja, 14. april 2013 / Sunday, 14 April 2013 

12.00 - Krekov trg (v primeru slabega vremena: Celjski dom, velika dvorana)

ZAKLJUČNI KONCERT / FINAL CONCERT

Sodelujejo / Participating:
tekmovalni zbori in mladinski zbori iz celjske regije / competition choirs and youth choirs from Celje region

Mladinski pihalni orkester Glasbene šole Celje / Celje Music School Youth Brass Band

Dirigenti / Conductors: Tomaž Faganel, Anne-Marie Cabut, Zsuzsánna Mindszenty, Gudrun Schröfel, Bernard Belina

 

 

30. MEDNARODNI MLADINSKI PEVSKI FESTIVAL CELJE 2013
POTEKA POD OKRILJEM MINISTRSTVA ZA KULTURO REPUBLIKE SLOVENIJE IN MESTNE OBČINE CELJE

30th INTERNATIONAL YOUTH CHOIR FESTIVAL CELJE 2013
UNDER PATRONAGE OF MINISTRY OF CULTURE OF THE REPUBLIC OF SLOVENIA AND CELJE TOWN COUNCIL

ČASTNA POKROVITELJA / HONORARY PATRONS:
Borut Pahor
, predsednik Republike Slovenije / President of the Republic of Slovenia
Bojan Šrot, župan Mestne občine Celje / Mayorof the Municipality of Celje

ORGANIZATOR 30. MEDNARODNEGA MLADINSKEGA PEVSKEGA FESTIVALA JE ZAVOD CELEIA CELJE
30th INTERNATIONAL YOUTH CHOIR FESTIVAL IS ORGANIZED BY ZAVOD CELEIA CELJE

Direktorica / Manager: Milena Čeko Pungartnik
Umetniški vodja / Art Director: Nenad Firšt

GLASBENA KOMISIJA / MUSIC COMMISSION
Tomaž Faganel, Nenad Firšt, Damijan Močnik

GLASBENA ŽIRIJA / MUSIC JURY
Predsednik / Chair: Tomaž Faganel (Slovenija / Slovenia)

Člani / Members: Anne-Marie Cabut (Francija / France), Helena Fojkar Zupančič (Slovenija / Slovenia), Zsuzsánna Mindszenty (Madžarska / Hungary), Gudrun Schröfel (Nemčija / Germany)

Tajnik (Secretary): Uroš Mijošek

ORGANIZACIJSKI ODBOR / ORGANISATIONAL COMMITTEE
Sabina Dečman, Snežana Gabrovec, Manja Herman, Jerneja Kolar, Vanja Kramer, Matija Močnik, Brigita Sajovic, Renata Strašek, Tjaša Teržan

 

Zavod Celeia Celje
Krekov trg 3
SI-3000 Celje
Tel: +386 (0)3 4287 936
Fax:+386 (0)3 4287 931
www.celeia.info

Datoteke:

© Zavod Celeia Celje | Pravno obvestilo | Piškotki | Produkcija: ENKI d.o.o.
Home Email Print